Vacancy menedzsere takarítás Izhevsk, munka alapkezelő társaság ROE tisztító

követelmények

• Legyen képes kezelni a felmerülő konfliktusok;
• legalább középiskolai végzettséget különleges;
• Tapasztalat Manager takarítás;
• tapasztalatok nagy területen;
• lineáris tapasztalat a személyzet irányítása;
• tudás a technológia, Mops, kémia;
• tapasztalat a takarítás a helyiségek és a szomszédos területek bízta a létesítményre
• Tapasztalat a kialakulását iránti kérelem a szükséges anyagokat a munka (gépek, takarítóeszközök);
• analitikus elme;
• Legyen képes multitask;
• PC - haladó felhasználó;
• A tudás a Microsoft Office programokat.

munkakörülmények

feladatai

Vasúti irányba.
szabályozása személyzet létesítmények (Izhevsk, Kazan, Kirov, Nyizsnyij Novgorod).

• végrehajtása felcserélhetőségére dolgozók;
• megfelelés ellenőrzésére munkarend, elhelyezése személyzet
• Vezérlő dolgozók biztosítsa a pénzügyi és technikai erőforrásokat;
• ellenőrzési normák megjelenését és viselkedését;
• felügyelet és a képzés az új és a tapasztalt;
• Rendszeresen ellenőrizze az állapotát és eszközök használatát;
• interakció az ügyfél a nyújtott szolgáltatások;
• Az emberi erőforrás menedzsment;
• nyomon követi a szolgáltatások minőségét;
• kialakulása alkalmazás munkájához szükséges (felszerelés, tisztító eszközök);
• időben rendelési áruk és anyagok;
• nyilvántartás;
• nyilvántartást vezet, jelentést kártyát ASU, időben történő szállítás az objektum.