Vacancy kiskereskedelmi komplexum, a takarítás vezetője TC (Moszkvában dolgozik)

Igényel menedzser takarítás saját munkatársai a bevásárló komplexum, csarnok Farmer Market.

feladatai:
  • Minősége és időszerűsége a tisztítás a belső és külső területeken
  • Szervezet személyi tisztító üzlethelyiségek és a területén TC: az összehangolás szakaszok, feladatok kijelölése, figyelemmel kíséri a időszerűségét és a munka minősége, idő és a részvétel.
  • Személyzet képzése a használata szakmai kémia, egy rabszolga, hogy a gépek és leltár
  • Tisztaság vezérlés közvetlenül a TM és a közös területeken.
  • Betartásának ellenőrzése tisztaság és a rend bérlők a helycserét.
  • Felett a használata és fogyasztása anyagok és berendezések.
  • Előállítása A TC dez.obrabotkam.
  • Szerkesztési technológia TC tisztító kártya.
  • Rend és a számla kémia leltár fogyóeszközök.
  • Recruitment.
ismeretek:
  • Képesség, hogy egyértelműen jelentenek a problémát, és az eredmények nyomon követését.
  • Az a képesség, hogy a kis dolgokat, hogy mások nem veszik észre.
  • Tudás a modern szakmai kémia, tisztítás technikus, karbantartás szakmai tisztító berendezés.
  • gyártók piaci ismeretek a takarítási ágazatban.
  • Tapasztalt PC felhasználói MS Office
  • Tapasztalat a szegmensben bevásárlóközpontokban, piacokon - nem kötelező, de értékelik.
Személyes tulajdonságok:
  • Pontosság, szorgalom, vágy, hogy dolgozzon a szakmai életben, a stressz, a felelősség, a szorgalom.
  • Az a képesség, hogy a végeredmény, ha a célok.
Feltételek:
  • Graph 9-21 2/2
  • R / P fizetés + bónusz - 35000 + 7000
  • m. Savelovskaya, 5perc. metróval
  • Így a munka

Budapest, m. Savelovskaya, 5 perc. metróval