Szabályzat harci - birkózás

A mérkőzés alatt jár pont -

Egy pont kapjuk:

1. popping a szőnyeg.

2. A versenyző kap egy szóbeli megjegyzést. Miután a második figyelmeztetés passzivitás egy harcos kezdődik 30 másodperc, és ha addigra az ellenfél nem törjük fel pontokat, az egyik pont kapja az „aktív” riválisa.

3. roncsolása vétel és az átmenet az ellenség vissza a pozícióját a standokon.

1. Translation az ellenség a földre.

2. levezetése átvevő a földre.

1. Levezető amplitúdójú vétel.

A párbaj véget idő előtt -

1. Excellence a különbség tíz pontot.

2. A versenyző három másodpercen belül érinti szőnyeg vissza (a tetemet).

Értékelése a műszaki intézkedések
Egy másik fontos pont munkájában a Bizottság a tökéletesítés értékelésének technikai intézkedéseket. A fő kérdés az volt, hogy két gólt takedowns nem haladja meg az értékelés a dobás. Ezért a Bizottság azt javasolja, hogy hagyja el az értékelés két pontot takedowns, de növeli az értékét a dobás 4 pont minden dob freestyle birkózás. Az osztályzat 5 pontot a dobás az amplitúdó nem fogja használni a birkózás, mint az elmúlt években, ezek a technikák végeztünk nagyon ritkán. Így birkózás fogja alkalmazni értékelési pontszám 1, 2 pont, és a 4. pont. Mert a görög-római birkózás gólt 5 pont amplitúdó tekercs mentésre kerül, és minden más értékelések, mint a birkózás. Ezen túlmenően, ez megváltoztatja pontok száma be kell érniük egy egyértelmű győzelem a harcos. Ha az első freestyle és görög-római birkózás ezt határuk a különbség 7 pont. Az új szabályok szerint a birkózás győzelem kapnak a birkózó az előnye, hogy 10 pont, a görög-római birkózás - 8 pont.

Az új szabályok a verseny freestyle birkózás.

„A formátum minden mérkőzés a következő - két periódus három perc alatt egy 30 másodperces szünet - mondta Dzhedchich. - Nem lesz hosszabbítás, szegecs. A birkózás, például, ha két perc után sem a harcosok nem keresnek egy pontot, majd a bíró meg kell egyezni, és eldönti, melyik közülük kevésbé aktív. Ezután a harcos lesz keresni egy pontot 30 másodperc alatt. Ha ezt nem teszi meg, akkor egy pontot kap az ellenfél. Az alapvető kérdés - most nincs kiesés kívül a szőnyeg. A rendszer pontozás és meghatározása passzivitás véglegesítésre kerül a teszt események. Most használd a egynapos a versenyt. De most mi növeli az időt annak a ténynek köszönhető, hogy a harcot kezd nem az óra a nap, és 10 órakor. Van még két pontot, hogy felül fogják vizsgálni a közeljövőben, hiszen a az Elnökség tagjai nem tudnak megegyezni őket. Először is, ez egy-két nap-nap formátumban a versenyt. Másodszor kívánjuk elvének bevezetése vetés birkózók szerint a minősítés. Fontos, hogy a fő vezetői találkoztak az első csatát, de elérte a döntőben. Az Elnökség tagjai nem tudtak megegyezni a sportolók száma, akik tartoznak a termés - lehetséges, hogy a szám egyenlő lesz a két vagy négy első szám. "

Az új szabályok már belépett a harc vasárnap, május 19. A legfontosabb változás az volt a megszüntetése számlavezető által az időszakban, ami tartott két percig. Mostantól kezdve, a pontozási ismét az átmenő és a harcot az alábbi két háromperces időszakokban. Szintén most ellenség takedowns halmozódnak két, hanem egy pont, és a korai párbaj véget ér, ha a különbség 10 pont a freestyle és hét - a görög-római. Továbbá OT törölték, szegecs, a sorsolás mentén pontszámok mérkőzések és kitolás.

Megváltozott, és az eljárás számítási büntetőpont passzivitás. Tehát birkózás sportoló elsőként a szóbeli megjegyzést. Miután a második figyelmeztetés passzivitás egy harcos kezdődik 30 másodperc, és ha addigra az ellenfél nem törjük fel pontokat, egy pont lesz ez az „aktív” riválisa. Abban az esetben is. Ha az első két percben az egyik időszakok sportolók nem törjük fel pontokat, a bíró lesz szükség, hogy határozza meg a passzív harcos, és ha a következő 30 másodpercben nem sikerül a pontszám, a pontszám lesz az ellenfél. A görög-római birkózás első figyelmeztető passzivitás is beszélt, és miután a második ellenfél „aktív” sportoló kiválaszthatja, hogy mit kell csinálni -, hogy küldjön az ellenfél a földre, vagy rack. Miután a harmadik figyelmeztetés passzív birkózó ellenfél pontokat keresni, és miután a negyedik - a győzelem a párbaj.

töltő rendszer technikai értékelése és meghatározása passzivitás véglegesítésre kerül a vizsgálat versenyeken a közeljövőben.

Habar lehet nyerni a következő.

· A „hasított”. Touchet szerzett, amikor egy birkózó kitolja az ellenfél válláról a szőnyeg mindkét elég ideje, hogy a játékvezető is megtudni a tetemet. Levonni a tetemet a passzivitás zónában, meg kell, hogy riválisa a kések teljes lenyomásakor a szőnyeget a piros zóna, és a fej nem érintkezhet a védő poverhnosti.Tushe a védő felület nem zaschityvaetsya.Esli harcos megnyomja a két penge a mat eredményeként a saját hibáit, vagy annak helytelen vétel, hasított számít ellenfelét.

· A trauma, eltávolítása nem jelent meg, mivel a kizárás. Az egyes időszakok végén kell a győztes. A birkózó, aki nyer 2 időszak lesz a győztes a mérkőzés. Ha a győzelem lehet nyilvánítani, miután két szakaszra, a harmadik időszak megszakad.

· A technikai fölény

· Az pontoknál (fölénye 1-5 pont a különbség az egyes időszakok 2)

· Ha egy birkózó tart vétel amplitúdójú 5 pontot, ő lesz a győztes az időszak, amit az eredmény. Ha egy birkózó végez abban az időszakban a két adag 3 pont, ő lesz a győztes az időszak, amit az eredmény. Ha egyenlő pont 1-1, 2-2, 3-3, és így tovább, és a feltételek és értékelési módszerek ugyanazok figyelmeztetéseket, a győztes nem határozza meg az első és az utolsó pont kapott ebben az időszakban.

· Ha van egy vagy több figyelmeztetés, a győztes az a birkózó, aki őket kisebb. Amikor az időszak véget ér 0-0, a győztes az időszak nyilvánítják a birkózó, aki nyer egy vagy több pont a határon, ami tart maximum 30 másodperc. Ha a figyelmeztetés kell vizsgálni az egész harc. A birkózó kapnak 3 figyelmeztetés három időszakokat, akkor kizárják.

· Fighter, tedd a földre az ellenfél, aki mögötte van, tartsa meg, és ellenőrző ebben a pozícióban (a 3. pontban érintkezik: két kar és egy térd vagy két térd és egy kézzel).

· Fighter végző megfelelő vétel az állvány vagy a földön, ahol az ellenfél nem kerül egy veszélyes helyzetben.

· Fighter, amely megfogta, és ellenőrizzék az ellenfél, hogy a háta mögött.

· Fighter, blokkoló, vagy tegye az ellenfelet egy vagy két kitárt karokkal vissza a szőnyeg.

· A támadó birkózó vétel helytelenül tükröződik a rivális, de aki ennek ellenére, befejezi a vételt.

· A támadó harcos, amikor az ellenfél megy át a szőnyeget, vagy a recepción, nem hajlandó elindítani, követ durva vagy megszakíthatja a kereszt,

· Fighter, tartsa az ellenfelet egy veszélyes helyzetben 5 másodpercig vagy annál több.

· Pankrátor, akinek ellenfele egy lépést a védő felület.

· Pankrátor, akinek ellenfele nem veszi fel a keresztet megfelelően.

· Minden megállítja a küzdelmet sérülés miatt vér nélkül kiszabható 1 pont az ellenfélnek.

2 pont jár:

· Fighter lebonyolítása megfelelő vétel a földön, amely hozza az ellenfél veszélyben vagy egy pillanatnyi érintés.

· A támadó birkózó, akinek ellenfele dob rá a pengék.

· A támadó birkózó, akinek ellenfele, míg egy veszélyes helyzetben, távol a recepción kívül a szőnyeg.

· A támadó birkózó, akinek ellenfele használ illegális tartása, vagy zavarhatja a vételt a testet.

· Birkózó megtámadta, ha a támadó kap azonnali kapcsolatot tekercsben vagy pengék teljesítő vétel.

· Fighter, blokkolja az ellenfél az végrehajtását a recepción a rack, és esik a veszélyes helyzetbe.

3 pont jár:

· Fighter küld az állványról vezető ellenfél egy veszélyes helyzetben dobás kis amplitúdójú.

· Az összes trükköt végre elszakítják a szőnyeg egy kis amplitúdójú, akkor is, ha a támadó egy vagy két térd a szőnyegen, ami a megtámadott birkózó azonnal megkapja egy veszélyes helyzetet.

· Fighter vezető recepcióval, nagy amplitúdójú, így nincs közvetlen ellenfele egy veszélyes helyzetben.

· Megjegyzés: Ha a vétel során a megtámadott birkózó érinti a szőnyeg egy kézzel, de azonnal bemegy egy veszélyes helyzet, a támadó is 3 pontot kap.

5 pont jár:

· Az összes trükköt végre a rack egy nagy amplitúdójú, így a megtámadott birkózó egy veszélyes helyzetben leadott.

· A fogadásra által végzett birkózó a padlón, a margin ellenfél ki a szőnyeget, ami ellenfele egy veszélyes helyzetben egy dobás nagy amplitúdójú.

· Húzza ki a haját a füle mögé, a nemi szervek, csipet, harapás, twist kéz- és lábujjak, stb végre semmilyen műveletet, gesztusok vagy szivárog okozni neki fájdalmat vagy szenvedést, rávenni, hogy adja meg magát.

· Beat az ellenfél lábát, fejét, megfojtani, push, alkalmazása, amelyek veszélyeztethetik az életet vagy megsérül az ellenfél, trapp lába megérintette az arcát, a szemöldök és a száj körül.

· Amikor megnyomja a könyök vagy térd a hason vagy a gyomor ellenfél semmilyen forgás, ami szenvedést megragadni az ellenfél számára harisnya.

· Megragadja a szőnyegen,

· Beszélgetés a harc alatt.

· Megragadta az ellenfélnek a talp (hagyjuk, hogy hiányzik csak a tetején a lábát, vagy a sarok).

· A tárgyalásokat előre egymással eredményét a küzdelmet.